Yeniden tüp bebek denemesi

Normal yollardan bebek sahibi olamayan çiftler için en umut verici yöntem tüp bebek uygulaması. Ama maalesef bu yöntem her çiftte olumlu sonuçlar vermeyebiliyor. Uzmanlar ise tüp bebek uygulaması başarısızlıkla sonuçlanan çiftlere umut olabilecek 3 önemli yöntem daha olduğunu söylüyorlar.
Çocuk sahibi olmak, her mutlu çiftin hayali. Ancak normal yollardan çocuk sahibi olamayanlar için bu hayalin gerçekleşmesi biraz zaman alabiliyor. Tüp bebek uygulaması ile çocuk sahibi olma olasılığı yükseliyor elbette ama bazen bu yöntem de çiftlerin çocuk sahibi olabilmeleri için yeterli olamıyor. Oysa her geçen gün daha da gelişen tıp teknolojisi farklı 3 yöntemle bu çiftlere umut ışığı olmaya devam ediyor. Uzmanlarımız tekrarlanan tüp bebek tedavilerine rağmen hâla başarılı olamayan çiftler için 3 önemli yöntemi bizlerle paylaştı.

Tüp bebek uygulamasında başarılı olunmadıysa…
Çiftler herhangi bir sebepten dolayı tüp bebek yönteminden başarılı sonuç alamadılarsa onlar için uygulanacak 3 farklı yöntem vardır.

Bunlar;

Preimplantasyon Genetik Tanı (PGT),

Ko-Kültür (Yapay rahim) ve

HLA-G5 uygulamasıdır.

 

Bir önceki yazımız olan Tüp bebek aşamaları başlıklı makalemizde Tüp Bebek, tüp bebek aşamaları ve tüp bebek merkezleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Lütfen Bu konu ile alakalı Dokturumuza danışmak için Burayı Tıklayın
1
Merhaba,
Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Powered by