Tüp bebek tedavisine şehir dışından gelirken neler yapmak gereklidir?

tupbebek-sehir-disiTüp bebek Tedavisine  karar verdikten sonra ön hazırlık testleri  bulunduğunuz yerde yapılabilir ve sonuçları tüp bebek doktorunuza iletebilir böylelikle tedaviniz için ilk adımı atmış oluyorsunuz, tüp bebek tedavi öncesi tüp bebek programı veya gebelik için herhangi engel bir durum olmadığına bakılır.  Tüp bebek tedavisi kadının adetinin 2. günü başlar ve ortalama olarak 15-18 gün kadar devam eder.Tedavi içerisinde toplam 6-7 kez tüp bebek merkezinizde kontrolünüz olacaktır.Tüp bebek tedavi öncesinde adet düzensizliği yaşayan hastalarımız doktorlarının bilgisi doğrultusunda adet düzenleyici ilaçlar kullanabilir. Yasal prosedürler gereği gerekli resmi belgeleri(evlilik cüzdanı- resim – nüfus cüzdanı) ve tüm raporlar ,sonuçlar tıbbi kayıtlarınızı yanınızda getirmek gerekiyor.

Tüp bebek tedavisi  için başvuran eşlere, ilk olarak tanışma ve değerlendirme görüşmesi yapılır, gerekli olan tetkikler planlanır. Sonra tetkiklerin sonuçlarına göre o çifte ait uygun bir tedavi yöntemi tespit edilir. Eşlere, tüp bebek hakkında daha ayrıntılı bilgi verilir.

Tüp bebek fiyatları: muayeneden sonra, hasta danışmanlarımız, doktor tarafından önerilen tedavi türü ve tüp bebek fiyatıyla ilgili size detaylı bilgi vereceklerdir.

Bir önceki yazımız olan Hücre Dondurma Vitrifikasyon nedir ? başlıklı makalemizde Embriyo çözme, Hücre dondurma ve Tüp Bebek hakkında bilgiler verilmektedir.


Lütfen Bu konu ile alakalı Dokturumuza danışmak için Burayı Tıklayın

Check Also

Kanser hastalarında yumurta dondurma hakkında

Kanser hastalarında yumurta dondurma hakkında Üreme potansiyelinin korunması, kanser hastalığı için tedavi gören veya görecek …