Tüp bebek fiyatları 2013

tüp bebek fiyatları 2013

İstanbul’ da bulunan tüp bebek merkezleri tüm Türkiye’de olduğu gibi çok fazla artış göstermektedir.

Her tüp bebek merkezi  kendi hasta imkanları ölçüsünde hizmet verir. Merkezden merkeze değişmekle birlikte hasta sayıları onbeş -yirmi ile ikiyüz arasında değişiklikgöstermektedir.

Tüp bebek tedavisi 06/03/2010 senesinde yürürlüğe giren tüp bebek yönetmeliği ile sağlık bakanlığı yaptırımları gereği tüp bebek merkezlerinin, hastanelerin ve ilgili kurumların internet ortamında tedavi masrafları ve tüp bebek fiyatlarıyla ilgili açıklama yapmaları kanun dışıdır.

Tüp bebek merkezlerin tüp bebek tedavisi için talep ettikleri tüp bebek  fiyatları ise verdikleri hizmet kalitesi oranında değişiyor. Tüp Bebek ücreti genel olarak çeşitli merkezlerde değişkenlik göstermektedir.

Lütfen 0212 867 79 18 numaralı telefondan irtibata geçiniz .

Tüp bebek tedavisi pahalı mıdır?

 Tüp bebek tedavisi, tüp bebek merkezinin kalitesine ve standartlarına göre gelişir. Tüp bebek Merkezi ne kadar temiz ve özenli ise, personel tam yetiştirilmiş ve son teknoloji ile donanmış olması ile bağlantılı olarak fiyatı da  artabilir, kalite ve üstün hizmet fiyatı belirler. Tüp bebek tedavisinin başarı oranı ve yapılan hizmetler göz önünde bulundurulur ise şayet, yapılan hizmet sonrası, ortaya çıkan sonucun gebelik ile olması ile de başarı ile yükselir

Tüp bebek merkezlere göre fiyatları neden değişir ?

Tüp bebek tedavisi fiyatları 2013 işletme giderlerini de kattığınızda merkezden merkeze değişir. Tüp bebek merkezlerin ayakta kalabilmesi gerektiğinden, merkezler tecrübeli ve kaliteli ekip ve personel çalıştırmaları,  malzeme seçimine gösterdikleri özen göz önüne alarak kendilerine göre bir fiyat belirlemekte ve tüp bebek isteyen  eşlerden bunu talep etmektedirler. Sakın “en ucuz tüp bebek olanını seçeyim nasılsa hepsi aynı işi yapmıyorlar mı” demeyin. Ekonomik olsun derken hüsrana uğrarsınız. Tüp bebek tedavisi beğenmediğinizde iade edilebilen bir ürün veya hizmet değildir. Sonuç negatif ise maddi manevi uğraşlar sonuçsuz kaldı ve baştan almak zorundasınız demektir. Yani Tüp bebek merkezi  seçimini en baştan doğru yapmalısınız.

Bir önceki yazımız olan Tüp Bebek tedavisinde başarı şansı başlıklı makalemizde Doç Dr. Selman Laçin, Tüp Bebek ve Tüp bebek başarı oranı hakkında bilgiler verilmektedir.


Lütfen Bu konu ile alakalı Dokturumuza danışmak için Burayı Tıklayın

Check Also

Kanser hastalarında yumurta dondurma hakkında

Kanser hastalarında yumurta dondurma hakkında Üreme potansiyelinin korunması, kanser hastalığı için tedavi gören veya görecek …