Aşırı Sıcaklar ve Tüp Bebek Tedavisi

Tüp bebek tedavilerinde artık tedavi sürecinin geçmiş yıllara oranla daha başarılı bir durumda gerçekleştirilmesi sağlanıyor özellikle  yumurta ve üreme hücrelerinin döllenmesi aşamasında yaşanan teknik gelişimler, hem daha yüksek oranlarının elde edilmesini sağlıyor hem de daha kaliteli embriyoların oluşması sağlanmaktadır.

Bilinmelidir ki tüp bebek tedavisinde dış faktörler de bazen etkilidirler, bu sebeple tüp bebek tedavi sürecinde özellikle anne adaylarının kendilerine dikkat etmelerinin gerekliliği uzmanlar belirtmektedirler.

Sıcaklarda ve Tüp Bebek Tedavisi yapılır mı ?
Aşırı sıcakların tedavi sürecindeki etkisi tüp bebek merkezi kaynaklı değildir.Yani sıcakta tüp bebek tedavisi olmanın herhangi etkisi olmamaktadır.

Alınan iğne ve İlaçlar
Günlük olarak kullanılması gereken iğneler evde buzdolabında muhafaza edilmeliler.Bu ilaçların uygun olmayan sıcaklıklarda saklanmamaları veya taşınmamaları gereklidir.

 

tüp bebek nedir

Bir önceki yazımız olan Tüp bebek tedavisinde düşük yapma ihtimali nedir ? #tüpbebek başlıklı makalemizde düşük yapma ve Tüp Bebek hakkında bilgiler verilmektedir.


Lütfen Bu konu ile alakalı Dokturumuza danışmak için Burayı Tıklayın

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1
Merhaba,
Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Powered by